Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL202115682E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 6800UF 20% 16V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.6525
$5.6525
10
$5.09105
$50.9105
50
$4.41237
$220.6185
100
$3.846645
$384.6645
500
$3.167813
$1583.9065
1000
$2.941552
$2941.552
2500
$2.884979
$7212.4475
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia x 1.496" L (18.00mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70mOhm |
| Ratings | - |
| Series | 021 ASM |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.448 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 6800 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 40 mOhms |