Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL202117222E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 2200UF 20% 40V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.6455
$4.6455
10
$4.17905
$41.7905
50
$3.6214
$181.07
100
$3.157135
$315.7135
500
$2.599998
$1299.999
1000
$2.414292
$2414.292
2500
$2.367856
$5919.64
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 40 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 118mOhm |
| Ratings | - |
| Series | 021 ASM |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.807 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 2200 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 65 mOhms |