Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL202117472E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 4700UF 20% 40V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.4885
$6.4885
10
$5.76555
$57.6555
50
$5.04488
$252.244
100
$4.61244
$461.244
500
$3.963837
$1981.9185
1000
$3.67556
$3675.56
2500
$3.603492
$9008.73
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 40 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.827" Dia x 1.496" L (21.00mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 72mOhm |
| Ratings | - |
| Series | 021 ASM |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.522 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 4700 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 35 mOhms |