Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL202129478E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.7575
$1.7575
10
$1.42025
$14.2025
50
$1.23937
$61.9685
100
$1.084425
$108.4425
500
$0.826215
$413.1075
1000
$0.722931
$722.931
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 30 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 27Ohm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 021 ASM |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 19 Ohms |