Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL202135689E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.862
$1.862
10
$1.4668
$14.668
50
$1.27129
$63.5645
100
$1.1001
$110.01
500
$0.831193
$415.5965
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.8Ohm |
| Ratings | - |
| Series | 021 ASM |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 108 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 2.4 Ohms |