Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL204831102E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.439
$3.439
10
$2.7702
$27.702
50
$2.38222
$119.111
100
$2.160585
$216.0585
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.03 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 4000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | 048 RML |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 60 mOhms |