Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL205156472E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.937
$9.937
10
$8.835
$88.35
50
$7.73034
$386.517
100
$7.067715
$706.7715
500
$6.073844
$3036.922
1000
$5.632122
$5632.122
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.492" (12.50mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.9 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60mOhm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 051 PEC-PW |
| Package / Case | Radial, Can - 3 Lead |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 4700 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 42 mOhms |