Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL205157223E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 22000UF 20% 40V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$24.776
$24.776
10
$23.47545
$234.7545
50
$20.21467
$1010.7335
100
$18.910415
$1891.0415
500
$16.954194
$8477.097
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.165" (55.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.787" (20.00mm) |
| Voltage - Rated | 40 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 5.8 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 39mOhm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 051 PEC-PW |
| Package / Case | Radial, Can - 5 Lead |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 22000 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 28 mOhms |