Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL209018472E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.236
$12.236
10
$11.62705
$116.2705
50
$9.79146
$489.573
100
$9.17947
$917.947
500
$8.139163
$4069.5815
1000
$7.64959
$7649.59
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.1 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 88mOhm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 090 PUL-SI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 4700 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 71 mOhms |