Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL211816471E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.3605
$4.3605
10
$3.515
$35.15
50
$3.02252
$151.126
100
$2.74132
$274.132
500
$2.038434
$1019.217
1000
$1.897853
$1897.853
2500
$1.827562
$4568.905
5000
$1.792422
$8962.11
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia x 1.181" L (10.00mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 610mOhm |
| Ratings | - |
| Series | 118 AHT |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 588 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 500 mOhms |