MAL211819221E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL211819221E3
Beschreibung:
CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL
Auf Lager : 855
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 660mOhm
Ratings -
Series 118 AHT
Package / Case Axial, Can
Ripple Current @ High Frequency 966 mA @ 10 kHz
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 220 µF
Package Bulk
Impedance 550 mOhms