Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL211839109E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 10UF 20% 100V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.496
$3.496
10
$2.82055
$28.2055
50
$2.42592
$121.296
100
$2.2002
$220.02
500
$1.636052
$818.026
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 11Ohm |
| Ratings | - |
| Series | 118 AHT |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 72.8 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 10 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 9 Ohms |