Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL211890513E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.0375
$4.0375
10
$3.2528
$32.528
50
$2.79737
$139.8685
100
$2.537165
$253.7165
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia x 0.984" L (10.00mm x 25.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 243 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.1Ohm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 118 AHT |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 700 mOhms |