MAL212048681E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL212048681E3
Beschreibung:
CAP ALUM 680UF 20% 63V T/H
Benutzer handbuch
Polarization -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.364" (9.25mm)
Voltage - Rated 63 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.709" Dia x 1.496" L (18.00mm x 38.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm
Ratings AEC-Q200
Series 120 ATC
Package / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Ripple Current @ High Frequency 3.72 A @ 10 kHz
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 680 µF
Package Bulk
Impedance 49 mOhms