Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL213831101E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2775
$3.2775
10
$2.64765
$26.4765
50
$2.31021
$115.5105
100
$2.021505
$202.1505
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia x 0.709" L (10.00mm x 18.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 230 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.3Ohm @ 100Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | 138 AML |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 322 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 700 mOhms |