Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL213834471E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 470UF 20% 10V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.983
$2.983
10
$2.4149
$24.149
50
$2.10786
$105.393
100
$1.84433
$184.433
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia x 0.709" L (8.00mm x 18.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 300 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 680mOhm @ 100Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | 138 AML |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 360 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 430 mOhms |