Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL213966479E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Polarization | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.323" (8.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.563" L x 0.299" W (14.30mm x 7.60mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.563" L x 0.299" W (14.30mm x 7.60mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4.7Ohm |
| Ratings | - |
| Series | 139 CLL |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 102.7 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 47 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 2.6 Ohms |