Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL214631101E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5485
$1.5485
10
$1.2255
$12.255
50
$1.06248
$53.124
100
$0.91941
$91.941
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2500 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 146 RTI |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 420 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 190 mOhms |