Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL215098475E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.363
$3.363
10
$2.7094
$27.094
50
$2.32978
$116.489
100
$2.11299
$211.299
500
$1.571205
$785.6025
1000
$1.462848
$1462.848
2500
$1.40867
$3521.675
5000
$1.381576
$6907.88
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 836 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 150 RMI |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 74 mOhms |