MAL215943221E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL215943221E3
Beschreibung:
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Auf Lager : 83
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 250 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm
Ratings -
Series 159 PUL-SI
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 10 kHz
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 220 µF
Package Bulk
Impedance 700 mOhms