Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL219390102E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.706
$14.706
10
$13.97165
$139.7165
50
$11.76594
$588.297
100
$11.030545
$1103.0545
500
$9.780402
$4890.201
1000
$9.192105
$9192.105
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 500 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.74 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 600mOhm @ 100Hz |
| Lifetime @ Temp. | 6000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | 193 PUR-SI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.436 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 400 mOhms |
| Base Product Number | MAL2193 |