Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL224651222E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.985
$5.985
10
$5.3884
$53.884
50
$4.67001
$233.5005
100
$4.07132
$407.132
500
$3.352873
$1676.4365
1000
$3.113388
$3113.388
2500
$3.053509
$7633.7725
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 1.476" (37.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.5 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 6000 Hrs @ 125°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 246 RTI-V |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 3 A @ 100 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 2200 µF |
| Package | Box |
| Impedance | 22 mOhms |