Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL224699908E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.522
$4.522
10
$4.07075
$40.7075
50
$3.52754
$176.377
100
$3.07534
$307.534
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive, High Temperature Reflow |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.654" L x 0.654" W (16.60mm x 16.60mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 486 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2500 Hrs @ 125°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | 246 CTI-V |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 810 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Box |
| Impedance | 230 mOhms |