Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MAL229957681E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$27.4645
$27.4645
10
$26.01765
$260.1765
50
$22.40442
$1120.221
100
$20.9589
$2095.89
500
$18.790772
$9395.386
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.835" (72.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.34 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 160mOhm @ 100Hz |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | 299 PHL-4TSI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.01 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 110 mOhms |