MAX14774ATP+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
MAX14774ATP+
Paket:
20-TQFN (4x4)
Beschreibung:
IC SW SPST-NOX4 2.5OHM 20TQFN
Auf Lager : 809
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Leakage (IS(off)) (Max) 100nA
Crosstalk -90dB @ 100kHz
-3db Bandwidth 147MHz
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 18mOhm
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 20-TQFN (4x4)
Voltage - Supply, Dual (V±) -
Voltage - Supply, Single (V+) 3V ~ 5.5V
Series -
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) 31pF
Package / Case 20-WFQFN Exposed Pad
On-State Resistance (Max) 2.5Ohm