MAX6037AAUK33+T
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
MAX6037AAUK33+T
Paket:
SOT-23-5
Beschreibung:
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Auf Lager : 2500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 19µVp-p
Output Type Fixed
Tolerance ±0.2%
Current - Output 5 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 275µA
Temperature Coefficient 25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-5
Reference Type Series
Noise - 10Hz to 10kHz 45µVrms
Series -
Package / Case SC-74A, SOT-753
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 3.5V ~ 5.5V