MAX6138CEXR25+T
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
MAX6138CEXR25+T
Paket:
SC-70-3
Beschreibung:
IC VREF SHUNT 0.5% SC70-3
Auf Lager : 4574
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz -
Output Type Fixed
Tolerance ±0.5%
Current - Output 15 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply -
Temperature Coefficient 25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SC-70-3
Reference Type Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz 35µVrms
Series -
Current - Cathode 65 µA
Package / Case SC-70, SOT-323
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.5V