MBA02040E2213BC100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MBA02040E2213BC100
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 221K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 221 kOhms
Series MBA/SMA 0204 - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W