MBC0.25CP100
Techflex
Produkt-Nr.:
MBC0.25CP100
Hersteller:
Techflex
Beschreibung:
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX100'
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Thickness 0.025" (0.64mm)
Series Flexo® Copper
Type Tubular
Length 100.0' (30.48m)
Mfr Techflex
Wire Gauge - Ends -
Material Copper
Package Spool
Product Status Active
Size, Supplied 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia