MBKK2012T1R0M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
MBKK2012T1R0M
Hersteller:
Taiyo Yuden
Paket:
0805 (2012 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 1.45A 106 MOHM SMD
Auf Lager : 140335
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.45 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 106mOhm Max
Inductance 1 µH