MBN0.13SV100
Techflex
Produkt-Nr.:
MBN0.13SV100
Hersteller:
Techflex
Beschreibung:
GROUND BRAID TUBE 0.13"DIAX100'
Auf Lager : 27
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Thickness 0.013" (0.33mm)
Series Metal Braid
Type Tubular
Length 100.0' (30.48m)
Mfr Techflex
Wire Gauge - Ends 36 AWG
Material Copper, Tinned
Package Spool
Product Status Active
Number of Carriers 24
Size, Supplied 0.125" (3.18mm, 1/8") - Outer Dia