MC18FA621F-TF
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
MC18FA621F-TF
Beschreibung:
CAP MICA 620PF 1% 100V 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 620 pF