Zuhause / Oscillators / MC2016K32.0000C16ESH
minImg
MC2016K32.0000C16ESH
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
MC2016K32.0000C16ESH
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS
Auf Lager : 7804
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type -
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100, AEC-Q200
Series MC2016K
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz