MC22FF152J-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
MC22FF152J-F
Beschreibung:
CAP MICA 1500PF 5% 1KV 2220
Auf Lager : 1897
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1 kV
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 1500 pF