MC70-1F-UNNU
Hatch Lighting
Produkt-Nr.:
MC70-1F-UNNU
Hersteller:
Hatch Lighting
Beschreibung:
BLST 70W CMH MINI UNIV
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series 70W Mini
Type Electroluminescent (EL) Backlighting
Output -
Mfr Hatch Lighting
Package Box
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.27" L x 2.95" W x 1.22" H (83mm x 75mm x 31mm)
Product Status Active
Voltage - Input 108 ~ 120V