MCA12060D3909CP100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MCA12060D3909CP100
Beschreibung:
RES 39 OHM 0.25% 1/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 39 Ohms
Series MCA - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W