MCR18ERTJ335
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
MCR18ERTJ335
Beschreibung:
RES SMD 3.3M OHM 5% 1/4W 1206
Auf Lager : 4564
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 1206
Resistance 3.3 MOhms
Series MCR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W