MCS0402MD6193BE000
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
MCS0402MD6193BE000
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES 619K OHM 0.1% 1/16W 0402
Auf Lager : 13259
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.015" (0.37mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 619 kOhms
Series MCS AT - Precision
Power (Watts) 0.063W, 1/16W