MCW0612MC2002FP100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
MCW0612MC2002FP100
Beschreibung:
RES SMD 20K OHM 1/2W 1206 WIDE
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.122" W (1.60mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 kOhms
Series MCW AT - Professional
Power (Watts) 0.5W, 1/2W