MCXE480D5
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
MCXE480D5
Hersteller:
Sensata-Crydom
Paket:
4-SIP
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V
Benutzer handbuch
Load Current 5 A
Termination Style PC Pin
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 660 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series MCX
Package / Case 4-SIP
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 15 ~ 32VDC