MCZ1210AD102
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
MCZ1210AD102
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CMC 50MA 2LN 1K OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 750mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MCZ
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 50mA