MD60-19PA
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
MD60-19PA
Beschreibung:
CONN RCPT HDMI 19POS PNL MNT R/A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Ingress Protection -
Mating Cycles 10000
Current Rating (Amps) 0.5A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Voltage - Rated 125VAC