MDCD28AP280M320A50
Vicor Corporation
Produkt-Nr.:
MDCD28AP280M320A50
Hersteller:
Vicor Corporation
Beschreibung:
EVAL BRD FOR MDCM28AP280M320A50
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Main Purpose DC/DC, Step Down
Current - Output 11.43A
Product Status Active
Power - Output 320 W
Series VI Chip® DCM®
Regulator Topology Buck
Frequency - Switching -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 28V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Isolated
Mfr Vicor Corporation
Utilized IC / Part MDCM28AP280M320A50
Package Box
Voltage - Input 16V ~ 50V