Zuhause / Fixed Inductors / MDH6045C-2R2NA=P3
minImg
MDH6045C-2R2NA=P3
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
MDH6045C-2R2NA=P3
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 3.4A 15MOHM SMD
Auf Lager : 3620
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 4.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 15mOhm
Inductance 2.2 µH