Zuhause / D-Sub Cables / MDM-100PH003M17
minImg
MDM-100PH003M17
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
MDM-100PH003M17
Hersteller:
ITT Cannon, LLC
Beschreibung:
MICRO 100POS PIN 18"
Benutzer handbuch
Usage -
1st Connector Plug, Male Pins
Number of Positions 100
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness -
2nd Connector Individual Wire Leads
Contact Finish Gold
Shielding -
Product Status Active
Series MDM
Type D-Type, Micro-D
Length 1.50' (457.20mm)