MDP140147K0GE04
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
MDP140147K0GE04
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
14-DIP
Beschreibung:
RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14DIP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 13
Height - Seated (Max) 0.155" (3.94mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 14-DIP
Series MDP
Power Per Element 125mW
Package / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm)