MEB2-64P-5
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
MEB2-64P-5
Hersteller:
ITT Cannon, LLC
Beschreibung:
CONN CARDEDGE MALE 64POS 0.100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color -
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Read Out Dual
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Contact Type -
Termination -
Gender Male
Mounting Type -
Product Status Active
Card Thickness -
Number of Positions/Bay/Row -
Series MEB
Mfr ITT Cannon, LLC
Pitch 0.100" (2.54mm)