MENB1121A2402Q01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Produkt-Nr.:
MENB1121A2402Q01
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cURus
Input Connector IEC 320-C18
Size / Dimension 8.36" L x 2.65" W x 1.74" H (212.4mm x 67.4mm x 44.3mm)
Product Status Obsolete
Weight 1.6 lbs (725.7 g)
Current - Output (Max) 5A
Series MENB1121 (120W)
Power (Watts) 120 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 24V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC