MF-USML300/12-2
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
MF-USML300/12-2
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
PTC RESET FUSE 12V 3A 1210
Auf Lager : 1733
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 12V
Current - Hold (Ih) (Max) 3 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, cURus, TUV
Lead Spacing -
Current - Max 50 A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.127" L x 0.101" W (3.22mm x 2.58mm)
Product Status Active
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 24 mOhms
Ratings -
Series Multifuse®, MF-USML/X
Type Polymeric
Package / Case 1210 (3225 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.047" (1.20mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 3 mOhms
Mfr Bourns Inc.
Current - Trip (It) 6 A