MF0207FRD52-34R8
YAGEO
Produkt-Nr.:
MF0207FRD52-34R8
Beschreibung:
RES 34.8 OHM 1% 0.6W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 34.8 Ohms
Series MF0
Power (Watts) 0.6W